| Views:4337

Kolejne biznesowe i branżowe wyróżnienia dla Aluprof

REQUEST A QUOTE

Kolejne biznesowe i branżowe wyróżnienia dla Aluprof

photo Aluprof | Kolejne biznesowe i branżowe wyróżnienia dla Aluprof

Aluprof rośnie w siłę. Firma nie tylko znalazła się na liście Diamentów Forbesa, ale też po raz kolejny otrzymała tytuł „Budowlana firma roku” w plebiscycie organizowanym przez magazyn „Builder”. Zdobyte tytuły i wyróżnienia to dowód na to, że Aluprof potrafi dopasować swoją strategię do zmiennych i trudnych warunków panujących na rynku, a oferowane rozwiązania i podejmowane decyzje są doceniane zarówno przez klientów, jak i specjalistów branży.


Aluprof doceniony przez konsumentów i ekspertów


Miniony, 2022 rok, Aluprof z pewnością może zaliczyć do udanych. Świadczą o tym nie tylko wyniki spółki, ale też liczne nagrody otrzymane w ostatnim czasie. Przykładem może być bardzo wysokie, 8. miejsce na liście 100 największych producentów materiałów budowlanych w Polsce w rankingu opracowanym w ramach współpracy PwC z magazynem „Builder Polska” i Dun & Bradstreet. 

Za duży sukces trzeba też uznać fakt, że już po raz piąty z rzędu spółka znalazła się w pierwszej dziesiątce konkursu „Top Marka”, zajmując w 2022 roku najwyższe w historii, 6. miejsce w kategorii „Marka budowlana”. To dowód przynależności Aluprof do grona najbardziej medialnych i silnych brandów. Tytuł przyznawany jest na podstawie największego na polskim rynku badania prowadzanego od ponad piętnastu lat przez Magazyn „Press” oraz PSMM Monitoring & More. Warto dodać, że w minionych latach spółka klasyfikowała się w tej kategorii następująco: 2018 r. – 8. miejsce, 2019 r. – 7. miejsce, 2020 r. – 8. miejsce, 2021 r. – 7. miejsce. 

Kolejnym sukcesem jest bez wątpienia obecność w gronie „Diamentów Forbesa”. Tytuł ten przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Dodatkowo Aluprof może pochwalić się kolejnym już złotym godłem „Konsumencki Lider Jakości 2023” w kategorii „Profile i systemy z aluminium”. 

Organizatorem programu jest redakcja „Strefy Gospodarki” – dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Laureaci, czyli najlepsze marki i firmy funkcjonujące na polskim rynku, wyłaniani są co roku w badaniach przeprowadzanych wśród konsumentów. To wyróżnienie stanowi potwierdzenie, że rozwiązania Aluprof są doceniane nie tylko przez rynkowych specjalistów, ale też klientów.

Aluprof i Tomasz Grela z nagrodami „Builder 2022”


Magazyn „Builder” co roku nagradza firmy budowlane za dynamiczny rozwój i wypracowaną pozycję na rynku, a także szczególne osiągnięcia na tle konkurencji. Redakcja i Rada Naukowa miesięcznika doceniają także osobowości z branży za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, a także przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw. W ostatniej edycji konkursu kolejny rok z rzędu wyróżnienie „Budowlana firma roku” zdobył Aluprof, natomiast tytuł „Osobowość branży” Tomasz Grela, prezes zarządu Aluprof SA. 

Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni z tego, że w ostatnim czasie w nasze ręce trafiło tak wiele prestiżowych tytułów. To dowód na to, że zaangażowanie wszystkich pracowników oraz przemyślane, a niekiedy wymagające dużej odwagi decyzje zarządu, na czele z panem prezesem Tomaszem Grelą, przekładają się nie tylko na doskonałe wyniki finansowe spółki, ale też umocnienie jej silnej pozycji i przewagi nad konkurencją. Nie bez znaczenia pozostaje też umiejętność szybkiego reagowania na dynamicznie zmieniajacą się sytuację gospodarczą – dzięki temu możemy pochwalić się coraz wyższą sprzedażą w Polsce, ale i sukcesywnie rosnącym eksportem – wyjaśnia Bożena Ryszka, Dyrektor Działu Marketingu i PR Aluprof SA. 


#SystemyALU, #OknaALU, #FasadyALU, #Nagrody, #BielskoBiala

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Home | Offer | Publications | Sales Network | Jobs

ALUPROF S.A.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Warszawska 153
Telephone: 033 8195300
Fax: 033 8150260
Email: aluprof@aluprof.eu
https://aluprof.com/
https://dom.aluprof.com/
https://www.facebook.com/Aluprof

» More on the subportal Industry News