| Views:3936

Rusza promocja na drzwi kompozytowe VIKKING

REQUEST A QUOTE

Promocja na drzwi kompozytowe VIKKING

photo VIKKING | Promocja na drzwi kompozytowe VIKKING

Firma VIKKING uruchamia akcję promocyjną „Drzwi na piątkę”. Wysokiej jakości energooszczędne i nowoczesne drzwi kompozytowe można teraz kupić w specjalnych cenach. Akcja potrwa do 25.06.2021. 


Osoby poszukujące drzwi mają doskonałą możliwość skorzystania z oferty przygotowanej przez producenta. VIKKING przygotował wiele wariantów promocyjnych, którymi chce zachęcić różne grupy klientów do skorzystania z oferty. Rozpoczynający się sezon zwiększonych remontów jest więc doskonałym czasem na inwestycje w dobrą stolarkę.

Jak zaznacza Piotr Roszkowski koordynator działań marketingowych firmy VIKKING: bardzo się cieszymy, że nasza wcześniejsza promocja została przez Państwa tak ciepło przyjęta. Na specjalne życzenie klientów wznawiamy dobrze znane rabaty na drzwi kompozytowe.  Słuchając potrzeb naszych klientów, VIKKING postanowił zadbać w sposób szczególny o swoich przyjaciół. 


Promocja „Drzwi na piątkę” obejmuje 5 specjalnych rozwiązań:

1. Kolor od strony wewnętrznej za 1 zł
2. Wykonanie niestandardowego wymiaru drzwi za 1 zł
3. Wykonanie drzwi w rozmiarze XXL za 1 zł
4. Wykonanie niestandardowego wymiaru doświetla za 1 zł
5. Dodatkowy rabat na drzwi kompozytowe

Promocją zostały objęte drzwi kompozytowe dostępne w czterech liniach produktowych: Arctic, Arctic Plus, Arctic Ultra oraz w najwyższej linii technologicznej – ULTIMATE. 

Dajemy możliwość zamówienia wymarzonych drzwi kompozytowych w specjalnych cenach. Nowoczesne, ultra ciepłe o parametrach nieosiągalnych dla innych producentów. Warto poznać wyjątkowość drzwi kompozytowych firmy VIKKING. Proponujemy naszym klientom zaprojektowanie personalizowanych rozwiązania, które będą wizytówką w ich domu – dodaje Piotr Roszkowski.    


Szczegółowe zasady promocji znajdą Państwo na stronie producenta: www.vikking.eu oraz w salonach sprzedaży VIKKING w całej Polsce.

#drzwi_zewnętrzne, #drzwi_kompozytowe, #VIKKING


Promocja na drzwi kompozytowe VIKKING

photo VIKKING

Promocja na drzwi kompozytowe VIKKING

Promocja na drzwi kompozytowe VIKKING

photo VIKKING

Promocja na drzwi kompozytowe VIKKING

» More on the subportal Industry News