Specjalista ds. obsługi i pozyskiwania inwestycji

Company:REDAN Fabryka Okien
Content of the advertising:
Fabryka Okien REDAN
Wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej PVC i ALU
zatrudni:

Specjalista ds. obsługi
i pozyskiwania inwestycji

Opis stanowiska pracy:
  • pozyskiwanie nowych zapytań, kontraktów.
  • analiza rynku inwestycyjnego wyszukiwanie informacji o nowych inwestycjach i przetargach
  • analiza dokumentacji budowlanej niezbędnej do prawidłowego opracowania stolarki
  • opracowanie wytycznych stolarki do wyceny (statyka, akustyka, obliczenia termiczne).
  • przygotowanie oferty dla klienta na podstawie otrzymanej wyceny
  • negocjowanie warunków brzegowych kontraktów
  • ustalanie warunków Umowy
  • przygotowanie Dokumentacji Warsztatowej wraz z detalami w dwg
  • pomiar stolarki i opracowania wymiarów stolarki w celu przekazania na produkcję
  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji przygotowawczej oraz odbiorowej
  • organizowanie, prowadzenie, egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych prac oraz przeciwdziałanie mogącym powstać zagrożeniom w realizacji przedsięwzięcia
  • bieżące odbiory zamontowanego zakresu na budowie zgodnie z harmonogramem
  • przygotowanie niezbędnych protokołów odbioru
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z osobami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym
Wymagania:
  • doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi programów MS Office, AutoCAD
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do podróży służbowych
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów
  • mile widziana znajomość języków obcych angielski/niemiecki
Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze
  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji niezbędne narzędzia pracy
Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres mailowy [email protected]
w temacie „Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. obsługi i pozyskiwania inwestycji”

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w PPHU REDAN Renata
Daniłowicz (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie
z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Time of publication:2022-05-09 10:40:00