Regionalny Kierownik Sprzedaży / zachodnio-pomorskie

Company:ALURON Sp. z o.o.
Content of the advertising:

Poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży, odpowiedzialnego za pozyskiwanie klientów oraz realizację celów handlowych na terenie Polski zachodnio- pomorskiej.

Zakres obowiązków:

·                          Doradztwo techniczne u klienta przy wdrażaniu produktu

·                          Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników klienta

·                          Budowanie dobrych relacji z Klientem

·                          Współpraca z działem konstrukcyjnym

·                          Realizacja celów handlowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

·                          Znajomość branży stolarki okiennej, drzwiowej i fasadowej

·                          Wykształcenie techniczne

·                          Znajomość rysunku technicznego

·                          Znajomość programów do kosztorysowania/ licz okno

·                          Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

·                          Doświadczenie na podobnym stanowisku

·                          Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferujemy:

·                          Umowę o pracę lub kontrakt B2B

·                          Możliwość rozwoju, awansu

·                          Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie

·                          Ciekawe wyzwanie zawodowe dla ambitnych

·                          Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon, szkolenia

·                          Atrakcyjny pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres:
[email protected]wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 696 625 341.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych, organizowanych przez Aluron Sp. z o.o.”

Time of publication:2022-06-20 09:56:40