OPERATOR MASZYN

ogłoszenie
Company:ALUPLAST Sp. z o.o.
Content of the advertising:

Jesteśmy wiodącym producentem profili okiennych z PVC, dysponującym nowoczesnym parkiem maszynowym. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni prestiżowymi tytułami Budowlanej Marki Roku i Lidera Rynku Stolarki. W związku z nieustannym rozwojem firmy i budową nowego zakładu produkcyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Kontrolujesz działanie obsługiwanej maszyny produkcyjnej
  • Wprowadzasz na bieżąco konieczne zmiany parametrów pracy maszyny
  • Sporządzasz raport produkcji
  • Pracujesz w systemie zmianowym ( 3 zmianowym lub 3-zmianowym 4-brygadowym)

  Nasze wymagania:

  • Masz wykształcenie min. zawodowe
  • Masz zmysł techniczny
  • Masz doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych
  • Dobrze, jeśli pracowałeś już na maszynach do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas. Oferujemy:

korzysci-z-pracy-w-aluplast

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

Time of publication:2022-06-06 10:50:02