Position:

Handlowiec Stalowa Wola

Company:SOLO PPHU
Content of the advertising:

Stalowa Wola,    06,04,2018r

                stanowisko:

Handlowiec

Treść ogłoszenia:

Oferta pracy na stanowisko handlowiec stolarki okiennej.

 Grupa Solo, wiodący producent okien PCV oraz dystrybutor ekskluzywnych towarów z branży stolarki budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko : Kosztorysant stolarki okienno-drzwiowej z pcv i aluminium.

Miejsce pracy: Brandwica, ul. Orzeszkowej 28.

Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami

- przygotowywanie ofert i kosztorysów stolarki okiennej i drzwiowej

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w kontaktach      handlowych z firmami

 - zaangażowanie oraz motywacja do pracy

 - znajomość języka niemieckiego (mile widzian)

Oferujemy: Wymagającą, ale ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenie produktowe, regularność i terminowość wypłat, solidne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii adekwatnej do wyników pracy . Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zdjęciem wpisując w temacie -Kosztorysant stolarki   e-mail: rekrutacja@grupasolo.pl

Time of publication:2018-04-06 09:40:47