Position:

Handlowiec/doradca klienta

Company:MABISS
Content of the advertising:

Firma Mabiss Sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: biuro przy zakładzie produkcyjnym Kady ul. Legionów 4, 05-825 Grodzisk Maz. + teren

 Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami,
  • przygotowanie ofert,
  • pomiary i doradztwo na budowie,
  • przygotowanie i rozliczanie umów.

 Oczekiwanie:

  • znajomość branży stolarka PCV (wymagane), mile widziane doświadczenie w branży ślusarka aluminiowa, bramy, rolety i osłony,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
  • wyobraźnia techniczna,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • samochód służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Cv prosimy przesyłać na adres: mabiss@mabiss.pl
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Time of publication:2018-04-06 08:40:15