Position:

TECHNOLOG ŚLUSARKI /STOLARKI OTWOROWEJ

Company:GDAŃSKIE CENTRUM OKIENNE
Content of the advertising:

Jako firma o ugruntowanej pozycji od 15 lat w zakresie wykonawczym ,poszukuje pracownika na w/w stanowisko.Osoba będzie odpowiedzialna za cały proces prowadzonych inwestycji budowlanych/inżynieryjnych w zakresie projektowym/ofertowym i wykonawczym  dotyczącym ślusarki aluminiowej i stolarki otworowej.
Jesteśmy firmą wykonującą generalne wykonawstwo na obiektach w powyższym zakresie .
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w szczególności - ślusarki aluminiowej.

Opis stanowiska:

  •  projektowanie konstrukcji ,elewacji ,fasad , stolarki itp
  •  przygotowanie ofert,
  •  współpraca z Inwestorami,podwykonawcami i biurami projektowymi
  •  przygotowywanie  dokumentacji projektowej,wykonawczej,powykonawczej

Nasze oczekiwania:
  •  doświadczenie na podobnym stanowisku, wiedza techniczna i praktyczna
  •  znajomość programów
  •  zdolności organizacyjne, zaangażowanie w powierzone zadania oraz pracę całego zespołu,
  •  kreatywne podejście do realizowanych projektów oraz umiejętność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,
Gwarantujemy :
  • stabilne zatrudnienie i pracę
  • udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych na terenie całego kraju
  • wynagrodzenie
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (cv oraz list motywacyjny) na adres email:biurogd@vp.pl

Time of publication:2018-04-04 12:19:31