Position:

Projektant konstrukcji aluminiowych

Company:Okmar-Plastik Marek Szczypka
Content of the advertising:
Firma „OKMAR-Plastik”, producent stolarki budowlanej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy:
Międzyrzecze Górne / koło Bielska Białej

Zadania i obowiązki:
  •  przygotowanie dokumentacji projektowej;
  •  wsparcie techniczne procesu produkcji montażu;
  •  obmiary konstrukcji aluminiowych;
  •  zamówienia materiałów produkcyjnych;
Wymagania:
  •  Wykształcenie minimum średnie
  •  Znajomością rynku konstrukcji aluminiowo-szklanych
  •  Znajomość branżowych programów technologicznych (np. Ponzio, Reynaers)
  •  Prawo jazdy kategorii B
  •  Dyspozycyjność
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV i drogą elektroniczną na adres

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje i prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.09.1997r. „O ochronie danych osobowych” Dz. U. Nr
133, poz. 883.
Time of publication:2018-01-30 10:09:13