Position:

Mechanik automatyki przemysłowej

Company:STOLBUD WŁOSZCZOWA / Grupa Koronea
Content of the advertising:
Pszczyna dn. 11.08.2017 r.

STOLBUD PSZCZYNA S.A.
ZATRUDNI

Mechanika automatyki przemysłowej
Miejsce pracy: Pszczyna

Zakres obowiązków:
  •  bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  •  usuwanie awarii i podejmowanie decyzji działań korygujących na liniach produkcyjnych w zakresie automatyki i elektroniki,
  •  kontrola układów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń,
Wymagania:
  •  wykształcenie średnie - preferowane kierunki: automatyka,
  •  uprawnienia elektryczne do 1 kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  •  znajomość branży stolarki otworowej,
  •  samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
  •  samodyscyplina – umiejętność organizacji pracy,
  •  zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność,
Oferujemy:
  •  samodzielną i stabilną pracę,
  •  praca na umowę o pracę , stabilność zatrudnienia,
  •  szkolenia oraz rozwój zawodowy,
  •  wyposażenie niezbędne do pracy na tym stanowisku.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem prosimy o zgłaszanie się do
Działu Kadr:
Nr tel. Kadry – 032/326 31 10 w.127
tel.kom. : 602 376 108

 Prosimy o dopisanie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ( dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

Time of publication:2017-10-03 09:44:16