Position:

Kierownik regionalny - bramy przemysłowe, bramy garażowe, drzwi specjalistyczne

Company:MDOORS
Content of the advertising:
Firma MDOORS główny dystrybutor marki Alutech-Doors, jeden z liderów na rynku bram przemysłowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska
Oferowane stanowisko ma charakter samodzielny i mobilny, w strukturze biuro i wyjazdy w terenie.

Do obowiązków Kierownika Regionalnego:
  • Obsługa i utrzymywanie relacji partnerskich z istniejącymi klientami;
  • Obsługa działu logistyki i montażu zamówionych produktów
  • Pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi długofalowej współpracy;
  • Doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów;
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz tworzenie ofert handlowych;
  • Realizowanie planów sprzedaży i polityki handlowej;
  • Nadzór nad jakością obsługi Klienta;
  • Znajomość tematyki rachunkowo - rozliczeniowej
  • Raportowanie z podejmowanych działań.
Wymagania:
  • Umiejętność łatwego przyswajania zagadnień technicznych;
  • Doświadczenie w branży bram będzie atutem
  • Dyspozycyjność, inicjatywa, kreatywność;
  • Wysoka komunikatywność
  • Uczciwość, rzetelność, samodzielność, silna motywacja i zaangażowanie;
  • Zdolność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami, mobilność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu biurowego Microsoft Office.
Oferujemy:
  • Ciekawą stabilną pracę w rozwijającej się firmie i młodym zgranym zespole;
  • Samodzielność w pracy;
  • Szkolenia techniczne i handlowe,
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód do użytku służbowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : alutech@alutech-doors.pl

Time of publication:2017-09-28 13:04:46