Position:

Koordynator działu handlowego ze znajomością angielskiego

Company:JARBETAL
Content of the advertising:

Producent stolarki PCV i Ślusarki ALU poszukuje -Koordynatora działu handlowego z Jęz.Angielskim

Opis stanowiska :

-tworzenie i realizacja planów sprzedażowych, budowanie strategii sprzedaży,

-aktywne pozyskiwanie kontrahentów (klientów) w obszarze B2B, obsługa klientów -negocjowanie warunków sprzedaży, ofertowanie,

-koordynacja i nadzór nad pracą pionu handlowego,

-współpraca z innymi działami w firmie,

-częściowo praca w terenie/wyjazdy za granicę ;

Wymagania:

-biegła znajomość języka angielskiego ;

-wykształcenie min. średnie;

-znajomość rynku ogólno-budowlanego ;

-min. pięcio-letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej ;

-doświadczenia we współpracy z klientami za granicą ;

-łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych;

-duża dyspozycyjność; samodzielność, zaangażowanie, uczciwość sumienność;

-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

-atrakcyjny system wynagrodzenia;

-dużą niezależność;

-ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

-stabilne warunki zatrudnienia, forma jest do uzgodnienia;

-niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

PRACA PRUSZKÓW ,

CV proszę przesłać na adres ; bszkiela@jarbetal.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Time of publication:2017-08-28 08:51:04